O nas

W naszej pracy inspirujemy się i inspirujemy innych do głębszego kontaktu z sobą i z innymi. Jedną z postaci, która nas wciąż inspiruje jest Marshall Rosenberg i jego NVC – to co blokuje kontakt z drugim człowiekiem i to co otwiera nas na siebie. Kolejną ważną dla nas postacią jest Victor Frankl i logoterapia. Również Eugene Gendlin, Carl Rogers, Kare Landfald i wiele innych osób wpłynęło na nasz rozwój i nasze metody pracy.

woman, silhouette, tree-3087521.jpg

Potrzeby i wartości wyznaczają kierunek życia. Prowadzą nas przez nie, są oparciem i drogowskazem, są taką częścią nas, która łączy nas z innymi. Potrzeby zaspokojone i niezaspokojone wpływają na to co czujemy. Wartości wpływają na nasze wybory i nastawienie do świata. Nasze doświadczenie, zarówno zawodowe jak i prywatne mówi nam, że docieranie do potrzeb oraz klarowne wartości sprawiają, że jesteśmy bliżej siebie, bliżej życia, bliżej drugiego człowieka. 

silhouette, women, tree-3613840.jpg

   Od 7 lat prowadzimy wspólnie warsztaty dotyczące rozwoju i komunikacji. Prowadzimy również coaching/terapię opartą o NVC oraz Logoterapię (analiza egzystencjalna Viktora Frankla)

   Mamy doświadczenie kilkuset godzin przeprowadzonych zajęć warsztatowych

   oraz kilkuset godzin indywidualnego coachingu i terapii, zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi.

   Prowadziliśmy warsztaty dla wielu organizacji pozarządowych i instytucji, m.in.: Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Federacji FOSA, OCOP, Stowarzyszenia Bajka, Stowarzyszenia Frączki, Fundacji Nexus, Stowarzyszenia Kobiety Kieźlińskie, Fundacji Fika, GOK w Dywitach, MOK w Olsztynie, Koła Socjologów Quaero, ToTu w Bagnie, i innych.

   Najważniejsze dla nas są autentyczność i skuteczność. W naszej pracy stosujemy to co sami sprawdziliśmy i do czego jesteśmy przekonani, że działa.