Zapraszamy na nasze innowacyjne i praktyczne warsztaty dotyczące komunikacji interpersonalnej, zainspirowane metodami takimi jak NVC oraz logoterapia. Pozwolą one na poznanie konkretnych narzędzi, które umożliwią skuteczniejszą i bardziej satysfakcjonującą komunikację w każdej relacji, zarówno z dziećmi, jak i partnerem. Nasze warsztaty dostępne są w dwóch formatach: weekendowego szkolenia lub ośmiu regularnych spotkań, odbywających się raz w tygodniu. Jesteśmy przekonani, że nasze warsztaty pomogą Ci zyskać nowe umiejętności komunikacyjne i poznać siebie oraz innych w sposób bardziej autentyczny. Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takim szkoleniu, skontaktuj się z nami, a my poinformujemy Cię o najbliższych terminach.

Czy chcesz wzmocnić swoją relację i odkryć, co naprawdę łączy Cię z Twoim partnerem? Zapraszamy na nasze warsztaty dla par, które pozwolą Ci na pogłębienie i wzmocnienie relacji. Bazując na metodach NVC i logoterapii, nauczysz się skutecznej i empatycznej komunikacji, która pomoże Ci lepiej zrozumieć swojego partnera i wyrazić swoje potrzeby.  Skontaktuj się z nami, a poinformujemy Cię o najbliższych szkoleniach dla par.

Czy chcesz nauczyć się komunikacji opartej na NVC w trybie indywidualnym i rozwiązywać konflikty w Twojej rodzinie? Nasze cotygodniowe lub codwutygodniowe spotkania są dla Ciebie! Podczas szkolenia pracujemy nad konkretnymi przykładami, aby nauczyć Cię skutecznych narzędzi komunikacji, które zbliżą Cię do Twojej rodziny, pomogą Wam się zrozumieć i współpracować ze sobą. Skontaktuj się z nami, a by ustalić termin spotkania.

Zapraszamy na trzygodzinne spotkanie, które pozwoli Ci eksplorować i pogłębiać konkretne tematy, takie jak wartości, potrzeby, np. akceptacja, wolność czy też odpowiedzialność. To zajęcia dla każdego, kto pragnie zgłębiać temat rozwoju, wartości oraz komunikacji opartej o NVC. Można dołączyć w każdej chwili. Nasze spotkania pozwalają na odkrycie nowych idei i połączenie z ludźmi o podobnych wartościach. Skontaktuj się z nami, a powiadomimy Cię o najbliższym wydarzeniu.