Warsztaty komunikacji interpersonalnej inspirowane m.in. metodami NVClogoterapią,  uczące jak wykorzystywać konkretne narzędzia dla lepszej komunikacji w każdej relacji. Dedykowane problemom komunikacji z dziećmi, partnerem. Warsztaty, które oferujemy odbywają się w formie weekendowego szkolenia lub regularnych ośmiu spotkań raz w tygodniu. Jeśłi jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takich warsztatach skontaktuj się z nami, a my powiadomimy Cię o najbliżym szkoleniu.

Warsztaty dla par mają za zadanie wzmocnić pary, pomagają odkryć to co łączy, pogłębia i wzmacnia relację. Warsztat oparty o metody komunikacji NVC oraz logoterapię. Skontaktuj się z nami, a powiadomimy Cię o najbliższym szkoleniu.

Szkolenie skierowane do rodziców i rodzin, które chcą nauczyć się komunikacji opartej o NVC w trybie indywidualnym. Są to cotygodniowe lub codwutygodniowe spotkania podczas których na konkretnych przykładach rodziny pracujemy nad wprowadzeniem takiej komunikacji, która rozwiązuje konflikty, zbliża, sprawia, że się rozumiemy i współpracujemy.

Trzygodzinne spotkanie mające na celu eksplorację i pogłębianie konkretnego tematu: wartości, potrzeby, np. akceptacji, wolności i odpowiedzialności, wdzięczności. Zajęcia dla każdego kto chce zgłębiać temat wartości, potrzeb, rozwoju, komunikacji NVC. Można dołączyć w każdej chwili. Skontaktuj się z nami, a powiadomimy Cię o najbliższym spotkaniu.