Site icon kryczka-team.pl

Profesjonalne pisanie tekstów

Potrzebujesz skutecznie napisanych przeprosin, listów intencyjnych, sms-ów lub tekstu, który nie będzie oceniał drugiej strony, ale jednocześnie będzie chronił Twoje interesy i respektował drugą osobę? Z przyjemnością pomogę!

Z moją pomocą, Twój przekaz będzie przejrzysty, uprzejmy, i wyważony, z zachowaniem szacunku i swobody wyboru w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w napisaniu takiego tekstu do partnera, bliskiej osoby, w interesach lub w innej sytuacji, zapewniam kompleksową obsługę z pełnym zrozumieniem dla Twoich potrzeb.

Moja usługa to nie tylko tworzenie treści, ale również konsultacja i sugestie dotyczące optymalnego sposobu przekazu. Dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie komunikacji, gwarantuję wysoką jakość i skuteczność moich tekstów.

Skontaktuj się ze mną, a pomożemy Ci wyrazić swoje myśli i uczucia w sposób, który będzie szanował Twoją i drugą osobę, z uwzględnieniem Twoich interesów.

Jak mówią o tej usłudze klienci:

  • Piotr: „to było niesamowite, przez kilka tygodni byłem nękany, nie mogłem się uwolnić od pewnych niesłusznych roszczeń, jeden sms załatwił sprawę.”
  • Ilona: „pomoc w kontakcie z osobą z którą do tej pory próbowałam poradzić sobie sama, kończył się u mnie poczuciem winy, stanami depresji. Przeformowanie moich komunikatów sprawiło, że poczułam się wreszcie zrozumiana, stałam się asertywna, pewna swego stanowiska. W efekcie przeredagowane wiadomości stały się dowodem w sądzie, na moją korzyść. Niesamowite jest to jak za pomocą odpowiednich słów można uzyskać takie efekty.”
  • Alina: „sprawa wyglądała beznadziejnie, klienci się do mnie nie odzywali; nie odbierali telefonu, nie odpisywali na smsy i maile. Jeden mail (według wskazówek Macieja) sprawił, że się natychmiast odezwali i w końcu zaczęliśmy inaczej rozmawiać i się rozumieć. Odzyskałam też umówione pieniądze.”
  • Andrzej: „wymagało to trochę czasu, ale jak załapałem o co chodzi, to dzięki nowemu podejściu do tej trudnej relacji, wszystko zmieniło się diametralnie. Czasem sam się dziwię, jak to wszystko się wydarzyło. Oczywiście pomoc, którą uzyskałem od Ani i Macieja była bezcenna.”
Exit mobile version