Szkolenia i warsztaty dla organizacji pozarządowych - Nasza oferta

Szkolenia dla organizacji pozarządowych stanowią klucz do efektywniejszej pracy i osiągania założonych celów społecznych. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stają dzisiejsze NGO, dlatego oferujemy specjalistyczne warsztaty, które wyposażą Wasz zespół w niezbędne umiejętności. Szukasz partnera, który z wielką chęcią pomoże Ci w prowadzeniu szkoleń i innych przedsięwzięć? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Posiadamy ogromne doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi i zawsze z pasją angażujemy się w działania społeczne.

Aktualnie współpracujemy z takimi organizacjami jak Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego (FOSa), Fundacja Żółty Szalik oraz Fundacja Nexus. Wspieramy je prowadząc szkolenia oraz pomagając przy organizacji festiwali, imprez, szkoleń i innych wydarzeń.

Jeśli szukasz partnera, który poprowadzi szkolenie dla Twojej organizacji lub pomoże Ci zorganizować wydarzenia i akcje społeczne, to jesteśmy odpowiednią firmą dla Ciebie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i tym, jak możemy Ci pomóc w Twoich działaniach społecznych.

Oferujemy szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, doboru kadry, tworzenia turkusowej organizacji oraz radzenia sobie z wypaleniem zawodowym. Nasze szkolenia są skonstruowane w oparciu o najnowsze metody i techniki, które pozwalają na skuteczne doskonalenie umiejętności i rozwiązywanie problemów związanych z pracą. Dzięki nim uczestnicy nabędą niezbędne narzędzia i wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w swojej pracy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać szkolenie odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Oferujemy warsztaty dla wolontariuszy i społeczników, którzy pragną pogłębić swoje umiejętności organizacji zadań oraz komunikacji z podopiecznymi. Skupiamy się na wartościach przyświecających pracy dla innych oraz na tematach specyficznych dla danej grupy, np. jak radzić sobie w trudnych rozmowach z ludźmi starszymi, którzy poruszają temat umierania, jak empatycznie słuchać i wyrażać swoje emocje. Skontaktuj się z nami.

Oferujemy warsztaty projektowe, które dedykowane są różnym grupom: rodzinom, ludziom starszym, młodzieży oraz wolontariuszom. Każde szkolenie jest dostosowane do potrzeb i celów danej grupy. W trakcie warsztatów uczestnicy mają okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie, zdobyć nowe doświadczenia oraz nawiązać wartościowe kontakty. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły warsztatu dla Twojej grupy.

Chcesz poznać nas bliżej, interesuje Cię nasze portfolio, zakres działań i umiejętności. Możemy się do czegoś przydać? Zapraszamy do kontaktu.