Związek to sfera życia w której możemy doświadczać wiele szczęścia, ale również wiele cierpienia. Z upływem czasu, kiedy być może do miłości wkrada się rutyna partnerzy zaczynają czuć samotność, brak zrozumienia, zastanawiają się czy w ogóle jest im jeszcze razem po drodze. Być może dochodzi coraz częściej do kłótni, coraz dłuższych okresów milczenia, kryzysów. Czasem można mieć wrażenie, że to co parę łączy to dzieci, kredyt i kot. 

   Nasza oferta dla par to sprawdzenie tego co na głębszym poziomie ważne, co wyznacza kierunki życia, co sprawia, że podejmujemy określone wybory. Za pomocą odpowiednich narzędzi każdy z partnerów ma szansę odkryć i ułożyć sobie swoje rozumienie i priorytetowość własnych wartości. Następnie konfrontacja z partnerem otwiera pole do rozmowy, lepszego zrozumienia,  poukładania sobie spraw na nowo.

   Ustalenie hierarchii wartości porządkuje nasz świat i pokazuje czy jest nam razem po drodze, czy jest na czym dalej budować związek, czy raczej warto rozważyć rozstanie.

   Zwykle wystarczą 2 do 4 spotkań z każdym z partnerów, + 1, 2 spotkania wspólnie (w zależności od potrzeb).