Site icon kryczka-team.pl

O nas

Warsztaty Rozwojowe i Szkolenia NVC i Logoterapia w Olsztynie

W naszej pasji do pracy, nieustannie poszukujemy inspiracji, aby pomóc innym w osiągnięciu głębszego zrozumienia samego siebie i innych. Marshall Rosenberg, twórca NVC, pozostaje jednym z naszych największych mentorów, który nie tylko nas inspiruje, ale również pokazuje, co może blokować ludzkie relacje z innymi oraz jak nawiązać z nimi prawdziwy kontakt. Jego podejście wywodzi się z idei empatii, szacunku oraz porozumienia.

Kolejną osobą, która na naszą pracę wywarła olbrzymi wpływ, jest Victor Frankl i jego logoterapia. Jego podejście skupia się na znaczeniu sensu w życiu i jak ważne jest to dla ludzkiej egzystencji. Poza tym, czerpiemy inspirację z innych znakomitych myślicieli i terapeutów, takich jak Eugene Gendlin, Carl Rogers, Kare Landfald i wielu innych. Wszyscy oni zainspirowali nasze metody pracy, a ich podejścia wciąż pomagają nam w rozwijaniu naszych umiejętności terapeutycznych i wnoszą cenne elementy do naszej pracy.

woman, silhouette, tree-3087521.jpg

W życiu każdego człowieka potrzeby i wartości stanowią fundament, który kieruje wyborami i decyzjami. To, jak się czujemy, zależy od naszych zaspokojonych i niezaspokojonych potrzeb. Natomiast wartości wpływają na nasze podejście do świata i na to, jakie wybory podejmujemy. Nasze doświadczenia, zarówno te z życia prywatnego, jak i zawodowego, pokazują nam, że gdy człowiek żyje w zgodzie ze swoimi potrzebami i wartościami, znajduje bliskość z samym sobą, z życiem oraz innymi ludźmi.

   Od 8 lat prowadzimy wspólnie warsztaty dotyczące rozwoju i komunikacji. Prowadzimy również coaching/terapię opartą o NVC oraz Logoterapię (analiza egzystencjalna Viktora Frankla)

   Mamy doświadczenie kilkuset godzin przeprowadzonych zajęć warsztatowych oraz kilkuset godzin indywidualnego coachingu i terapii, zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi.

   Prowadziliśmy warsztaty dla wielu organizacji pozarządowych i instytucji, m.in.: Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Federacji FOSA, OCOP, Stowarzyszenia Bajka, Stowarzyszenia Frączki, Fundacji Nexus, Stowarzyszenia Kobiety Kieźlińskie, Fundacji Fika, GOK w Dywitach, MOK w Olsztynie, Koła Socjologów Quaero, ToTu w Bagnie, i innych.

   Najważniejsze dla nas są autentyczność i skuteczność. W naszej pracy stosujemy to co sami sprawdziliśmy i do czego jesteśmy przekonani, że działa.

   Zapraszamy Cię do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów! Uczestnicy naszych warsztatów doświadczają rewolucyjnych zmian w swoim życiu. Odkrywają, na czym polega prawdziwa, szczera komunikacja i jak pogłębić swoje relacje z innymi. Przygotuj się na odkrycie nowych jakości i sił do życia, które będą prowadzić Cię do jeszcze większych sukcesów. Pomożemy Ci odkryć nowe perspektywy i możliwości. Przyjdź i dołącz do naszej grupy – już teraz możesz rozpocząć podróż do lepszego życia!

Exit mobile version